جوراب ایرانی | لیست قیمت انواع جوراب در بازار

جوراب ایرانی را می توان در بازار ها در انواع و اقسام مختلفی تهیه کرد که هنر کدام از آن ها ویژگی های خاصی را دارا می باشند. با وجود تنوع بسیار در بین انواع جوراب ها می توان محصولات را در قیمت های متعددی تهیه کرد. شرکت های تولید کننده زیادی جوراب ها را برای فروش آماده می کنند که با توجه به مشخصاتی که برای تولیدات خود قرار می دهند قیمت گذاری ها را هم انجام می دهند. جوراب دخترانه از جمله لوازم مورد نیاز برای هر فرد است که با توجه به سلایق افراد به طور عمده ساخته می شوند.

جوراب ایرانی | لیست قیمت انواع جوراب در بازار

شرکت های ایرانی تولید جوراب

شرکت های ایرانی تولید جورابشرکت های ایرانی تولید جوراب سعی بر این دارند که محصولات خود را در دنیایی از تنوع ارائه کنند تا از این طریق بتوانند نقش خود را در رفع نیاز بازار ایفا کنند. با توجه به این که تولید کنندگان زیادی در این زمینه فعالیت می کنند از نظر کیفی محصولات با هم تفاوت دارند.

در خطوط تولید شرکت های ایرانی از مواد اولیه که الیافی با جنس های متفاوت می باشد استفاده می گردد و همینم امر خود اصلی ترین قسمت در تعیین سطح کیفی محصولات می باشد.

به طور کلی اگر بخواهیم صحبت کنیم جوراب از جمله پوشاکی است که در تمام گروه های سنی از نوزادی گرفته تا به پیری مورد کاربری قرار می گیرد. می دانیم که جوراب در نمونه های زنانه، مردانه، دخترانه و پسرانه و بچه گانه است که هر نمونه با طرح و رنگ خاصی ارائه می گردند.

تولید کنندگان فعال در این زمینه با تعیین رنگ یندی و طرح جوراب ها زمینه کارایی شان را برای افراد مختلف تعیین می کنند تا افراد بنا به احتیاج خود آن ها را تهیه نمایند.

تولید کننده انواع جوراب در سایز های مختلف

تولید کننده انواع جوراب در سایز های مختلفتولید کننده انواع جوراب در سایز های مختلف به خوبی می داند که این محصولات دارای بازار فروش پر رونقی است که با تولیدات عمده می تواند سود های کلانی را عاید خود کند.

جوراب ها را وقتی در بازار می خواهیم خریداری کنیم مشاهد ه می شود که با همدیگر تفاوت بسیار دارند که این گوناگونی بر می گردد به وجوه تمایزی که شرکت های تولیدی برای محصولات خود تعیین می کنند.

از نظر اندازه جوراب ها با هم فرق دارند که تفاوت در ساق تولیدات است که می توان آن ها را در سه دسته کوتاه، بلند و متوسط دسته بندی نمود. این ویژگی در قیمت جوراب زنانه تاثیر بسیار می گذارد که در موقع خرید شان متوجه این امر می شویم.

در هر کدام از تولیدی هایی که در زمینه آماده سازی جوراب در کشور ما فعالیت می کنند نوع خاصی از جوراب ها ساخته می شود. به عنوان مثال تولیدی جوراب مردانه انواع و اقسام جوراب ها را در طرح ها و رنگ های متفاوت با سایز های گوناگون برای عرضه در بازار ها آماده می کنند تا در دسترس خریداران قرار دهند.

عرضه انواع جوراب های مردانه، زنانه و بچه گانه

عرضه انواع جوراب های مردانه، زنانه و بچه گانهعرضه انواع جوراب های مردانه، زنانه و بچه گانه با توجه به سیل عظیم مشتریان به طور عمده انجام می شود. کارایی عالی که از جوراب ها در موقعیت های مختلف سراغ داریم خود دلیل خوبی برای جلب توجه مشتریان در گروه و اقشار مختلف جامعه می باشد.

در این میان می خواهیم اشاره کنیم به جوراب زنانه ایرانی که در تولیدی های متعددی ساخته می شوند. اگر در بین کلایه محصولات بخواهیم متنوع ترین نوع جوراب شلواری را معرفی کنیم جوراب های زنانه می تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا در نمونه های شیشه، پارازین، نخی و پشمی هستند که هر کدام در فصل و موقعیت خاصی مورد کاربری قرار می گیرند.

در ساخت جوراب های زنانه طرح های متفاوتی را به کار می برند که در بازار ها معروف به جوراب فانتزی زنانه می باشد و با طرح های زیبای خود در ایجاد بازار های پر رونق موفق می باشد.

عرضه انواع جوراب ها با وجود خریداران زیاد یبه طرق مختلفی انجام می شود که در ادامه مطلب به آن ها اشاره می کنیم:

 • عرضه اینترنتی انواع جوراب
 • عرضه سنتی انواع جوراب
 • عرضه ویژه انواع جوراب
 • عرضه مستقیم انواع جوراب

معرفی مدل های مختلف جوراب از نظر کاربرد

معرفی مدل های مختلف جوراب از نظر کاربردمعرفی مدل های مختلف جوراب از نظر کاربرد می تواند کمک بسیاری به خرید محصولات بکند. زیرا امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی انواع مختلف محصولات را می توان در بازار یافت کرد که از نظر کارایی با هم فرق دارند.

جوراب ها علاوه بر این که به عنوان یک پاپوش برای انسان ها هستند حتی در زمینه درمانی و پزشکی هم کاربرد دارند. نمونه ای از این موارد جوراب هایی است که برای بیماران مبتلا به دیابت تجویز می شود. این جوراب ها از جنس خاصی ساخته می شوند و بدون درز هستند که از ورم پای افراد دیابتی جلوگیری می کنند. تنوع در بین جوراب ها بسیار است که می تواند در قیمت جوراب دیابتی این تفاوت ها را یافت کرد.

یک نمونه دیگر از جوراب ها را که در این جا می خواهیم معرفی کنیم جوراب هایی است که افراد واریسی از آن ها می کنند. از نظر ظاهری این جوراب ها حالت کشسانی دارند که اغلب به آن ها جوراب ساپورتی هم می گویند.

خرید جوراب واریس اغلب به طور عمده انجام می  شود زیرا بسیاری از افراد دبه منظور جلوگیری از این بیماری آن ها را تهیه می کنند که همین امر سبب فعال تر شدن خط تولید محصولات می شود.

لیست قیمت انواع جوراب در بازار

لیست قیمت انواع جوراب در بازار لیست قیمت انواع جوراب در بازار ارائه می گردد تا روند معاملات را سریع تر کند. کارخانه های تولیدی که جوراب ها را در گونه های متفاوت می سازند ممکن است هر کدام چندین خط تولید داشته باشند. کارشناسان ویزگی های خاصی را برای تولیدات تعیین می کنند که همه این موارد تعیین کننده سطح کیفی محصولات است و می تواند قیمت ها را تعیین کند.

پس نتیجه گیری می شود که جوراب ها را می توان با توجه به تفاوت های شان در قیمت های متفاوتی تهیه کرد که این امر زمینه را برای انتخاب افراد با هر شرایط اقتصادی فراهم می آورد.

خرید جوراب ارزان در این میان توانسته مشتریان بیشتری را به خود جذب کند و دلیل این امر این است که افراد بعد از این که جوراب مورد نظر خود را انتخاتب کردند جویای قیمت ها می شوند و اغلب سعی بر خرید جوراب هایی با هزینه کمتر دارند تا بتوانند در مدت زمان کوتاهی جوراب خود را عوض کنند که از نظر بهداشتی بهتر می باشد.

در موقع خرید محصولات متوجه ارائه لیستی از قیمت ها می شویم که بالاترین و پایین ترین نرخ را ارائه می دهد. می دانیم که عوامل بسیاری بر قیمت ها موثر است که در ادامه مطلب اشاره می کنیم:

 • نوع جوراب
 • جنس جوراب
 • کاربرد جوراب
 • رنگ جوراب
 • تولید کننده جوراب
 • روش فروش جوراب

مرکز فروش جدیدترین مدل های جوراب در ایران

مرکز فروش جدیدترین مدل های جوراب در ایرانمرکز فروش جدید ترین مدل های جوراب در ایران نقش مهمی را در معاملات حضوری ایفا می کند و سبب می شود خهریداران عمده به راحتی بتوانند تامین نیاز کنند.

خرید جوراب زنانه از این مراکز می تواند در قیمت شان تاثیر چشمگیری بگذارد، زیرا تهیه محصولات از عمده فروش جوراب سبب می شود افراد با پرداخت هزینه کمتری بتوانند نیاز های خود را بر طرف کنند.

با توجه به این که مراکز مورد نظر در سود دهی ها تاثیر بسیار دارد شاهد وجود شان در شهر های کوچک و بزرگ ایران هستیم که می تواند تولیدی ها را در فروش محصولات یاری دهد.

از نمونه جوراب هایی که امروزه مورد توجه افراد به خصوص جوانان قرار می گیرد جوراب های کفشی می باشد. از نظر ظاهری اگر بخواهیم بررسی کنیم متوجه می شویم که این جوراب ها در پا همانند کفش هستند که افراد روی فرش می پوشند تا از کثیف شدن کف پای خود جلوگیری کنند. با این وجود خرید جوراب کفشی را در بازار های شهری و اینترنتی به طور عمده شاهد هستیم.

فروش انواع جوراب با قیمت کارخانه

فروش انواع جوراب با قیمت کارخانهفروش انواع جوراب با قیمت کارخانه می تواند هم به نفع تولید کنندگان باشد و هم خریداران. زیرا در این میان تولید کننده زودتر محصول خود را می فروشد و خط تولید خود را فعال تر می کند که سود دهی آن افزایش می یاید و همچنین خریدار با هزینه کمتری جوراب ها را تهیه می کند.

عمده فروشی جوراب از جمله مکان هایی است که در رفع احتیاجات بازار ها گام های موثر بر می دارد و به همین دلیل بسیاری از شرکت های تولیدی سعی بر ایجاد شان در مناطق مختلف دارند.

تهیه جوراب با قیمت کارخانه می تواند خریداران عمده را در تهیه جوراب ارزان قیمت یاری کند که این امر خود دلیلی می شود بر این که خرید و فروش این محصولات در بازار به راه تر شود و مورد استقبال بیشتری قرار بگیرند.

خریدار جوراب ارزان با بهترین کیفیت

خریدار جوراب ارزان با بهترین کیفیت خریدار جوراب ارزان با بهترین کیفیت در شهر های مختلفی از کشورمان اقدام به معامله می کند. در بازار شاهد فروش انواع مختلفی از محصولات هستیم که هر کدام از جنس خاصی ساخته می شوند. جوراب نانو از نمونه محصولات جدید و مدرن است که از جنس نانو ساخته می شوند.

خرید جوراب نانو به دلیل مزیت های عالی که دارد مورد توجه مشتریان زیادی قرار می گیرد و می توان برای تولیدی ها سود های بزرگی را ایجاد کند.

خرید عمده جوراب می تواند قیمت محصولات را دستخوش تغییراتی کند که خریداران می تانند محصولات را با نرخ ارزان تری تهیه نمایند. در خرید عمده ممکن است فروشگاه های آنلاین، نمایندگی های پخش و خود کارخانه تولیدی دخیل باشد تا کار را برای مشتریان آسان کند.

از نظر قیمت اگر دقت کنیم هر چه تنوع محصولات بیشتر باشد مسلما قیمت آن ها نیز بیشتر با هم فرق دارد. از جمله این موارد تفاوت هایی است که در قیمت جوراب زنانه مشاهده می شود که اغلب در قالب لیست هایی به دست مشتریان می رسد.

بزرگترین عمده فروش جوراب در ایران

بزرگترین عمده فروش جوراب در ایرانبزرگترین عمده فروش جوراب در ایران با فعایت های گسترده خود تاثیر بسیاری در روند معاملات می گذارد. فروش عمده جوراب از  طریق این عمده فروشی ها اغلب به صورت حضوری است که افراد از نزدیک و با مشاهده کالا می توانند انتخاب خود را انجام دهند و سفارش آن ها را به تولید کنندگان بدهند.

جوراب ها را می دانیم که می توان در نمونه های متنوع تهیه کرد که گونه بارز محصولات که امروزه بیشتر مورد توجه خانم ها به خصوص دختران قرار می گیرد جوراب مچی می باشد. فروش جوراب مچی را با وجود مشتریان زیاد در بازار به صورت حضوری و غیر حضوری شاهد هستیم که اغلب روش غیر حشوری را ترجیح می دهند.

ارسال انواع جوراب به سراسر کشور

ارسال انواع جوراب به سراسر کشورارسال انواع جوراب به سراسر کشور از طریق نمایندگی های پخش انجام می شود. محصولات مورد نظر بعد از این که مراحل تولید خود را طی می کنند توسط تولیدی ها وارد نمایندگی ها می شوند تا مراکز خرید و در مرحله بعد فروشگاه های بین شهری بتوانند محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنند.

خدمات ارائه شده برای ارسال محصولات اغلب رایگان است کمه این امر خود دلیلی می شود بر تشویق و ترغیب خریداران برای تهیه جوراب ها با برند های متفاوت.

لازم به ذکر است که جوراب ها از نظر طرحی که دارند با هم تفاوت بسیاری خواهند داشت زیرا افرادی که برای تهیه شان اقدام می کنند هر کدام نظر و سلیقه خاص خود را دارند که باید احنیاجات شان پوشش داده شود. خرید جوراب عروسکی برای بچه ها در بازار مورد استقبال مشتریان زیادی قرار می گیرد.

صادرات بهترین جوراب های ایرانی

صادرات بهترین جوراب های ایرانی صادرات بهترین جوراب هایی ایرانی را به کشور های خارجی شاهد هستیم. برند های مختلفی در سطح شهر های مختلف ایران وجود دارد که محصولاتی مرغوب را به منظور فروش داخلی و صادرات آماده می کنند.

جوراب زنانه طرحدار از جمله محصولات صادراتی است که در دنیایی از تنوع و گوناگونی به دست مصرف کنندگان می رسد. این جوراب ها اغلب در طرح هایی فانتزی، گل و … هستند که می توانند با سلایق مختلف جور در بیایند.

شرکت های بازرگانی انواع مختلف جوراب ها را به دست مصرف کنندگان خارجی می رسانند تا از این طریق سود دهی شرکت های ایرانی را افزایش و چرخه تولید را فعال تر کنند.

بهترین برندهای ایرانی جوراب در بازار

بهترین برندهای ایرانی جوراب در بازاربهترین برند های ایرانی جوراب در بازار محصولاتی را از بهترین الیاف ارائه می کنند تا بتوانند بازار ها را در دست بگیرند و حتی واردات جوراب ها را کاهش دهند.

خرید جوراب بلند در بازار ها تواتنسته مشتریان زیادی را با خود همراه کند، زیرا اغلب این محصولات را در فصل زمستان که باید پا گرم تر باشد خریداری می کنند. جوراب های بلند از جنس های متفاوت هستند که می توان آن ها را در رنگ های متعدد جست و جو کرد.

قیمت جوراب عمده در بازار از جوراب جزیی ارزان تر است که بیشتر مشتریان خرید عمده را ترجیح می دهند.

19

 1. سلام.
  وقت بخیر.
  من خرید کردم، با توجه به قیمت، کیفیت جوراب خوب بود،اصلاً پرز پرز نشد.

 2. از نکات مهمی که در خرید جوراب بهش توجه میشه، اینه که زود شکل ظاهریش رو از دست نده، به اصطلاح شُل نشه،بوی بدی نگیره، دون دون نشه، خدا رو شکر من جوراب هایی که خریدم این مشکلات براشون پیش نیومد.

 3. سلام.
  من یک مغازه ی جوراب فروشی دارم، اکثر از بازار تهران به صورت عمده خرید می کردم،
  اگر قیمت جوراب ها را بر اساس جنس و نوع زنانه و مردانه و بچه گانه بخوام، راهنمایی می کنید؟

  • سلام خانم سمیرا عبداللهی برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید و نیز فرم مشاوره و فروش را پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 4. سلام.
  من یک سری جوراب میخوام که همه شون یک رنگ و یک طرح باشن، برای هدیه به یک مجموعه ی توانبخشی، آیا امکان داره همه رو یک شکل تهیه کنم؟

 5. سلام.
  من جوراب روفرشی میخوام، به صورت تک هم می تونم سفارش بدم؟
  قیمت عمده ی جوراب روفرشی چند هست؟

  • سلام سرکار خانم فاطمه شهابی لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما از طریق پر کردن فرم یا شماره تماس در سایت با ما در ارتباط باشید.

 6. جوراب های نانو واقعا از همه نظر عالی هستن.من همیشه مصرف داشتم،نرم و لطیف هستند، بخاطر زمان زیادی که پا در کفش هست هم بوی بدی نمیگیره.

 7. سلام.
  وقت بخیر.
  جوراب بچه گانه برای 3سال و 8سال میخواستم، برادر هستن، شبیه به هم موجود هست، اگر بله می تونم نمونه هاشو ببینم؟

 8. سلام.
  روز خوش.
  کاتالوگ هم دارین؟
  من دنبال جوراب های خاص هستم، طرح های متفاوت داشته باشن، شما موجود دارین
  ممنون میشم پاسخ بدین.

  • سلام خانم زهره صادقی بله طرح های مختلفی موجود هست لطفا مطالب سایت را چک کنید و در صورت نیاز با شماره موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

 9. سلام.
  این جوراب‌هایی که داخل انگشت پا میرن
  خیلی وقته محدود شدن و من دیگه در مغازه ای نمیبینم، یک مدت بود که دنبال همچین مدلی بودم،لطفا برای خرید راهنماییم می کنید.

  • سلام خانم مریم اسکندری برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا فرم مشاوره را پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

 10. سلام.
  خدا قوت خدمت مجموعه ی الینا انلاین.
  جوراب ساق بلند میخواستم، مدل فانتزی باشه، موجود دارین؟

 11. جوراب ها سایز مختلف دارند؟
  من همیشه وقتی جوراب میخرم، برای پام بزرگه و تو پا قشنگ نیست.

  • سلام خانم راضیه مومنی بله جوراب در اندازه های مختلف و طرح های متفاوت موجود است جهت اطلاع بیشتر مطالب موجود در سایت را مطالعه فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.