جوراب جدید شیک یلدایی پسرانه

جوراب جزوی از پوشاک محسوب شده که عموما وجود آن در بعضی موارد لازم بوده و به عنوان وسیله محافظتی در برابر انواع بیماری های پا درنظر گرفته می شود. جوراب هایی که امروزه برای پوشیدن کفش های خاص استفاده می شود با جوراب های معمولی تفاوت دارد این تفاوت طبعا به دلیل طرح منحصر به فرد و همچنین کارایی متفاوتی است که در تولید آن صورت گرفته است. عموما جوراب هایی که با کفش اسپرت یا کفش های ورزشی پوشیده می شود از مقدار نخ بالایی برخوردار بوده و جذب بالایی را دارا هستند از این رو جوراب پسرانه جدید با نخ های درجه یک بافته می شوند.

جوراب جدید شیک یلدایی پسرانه

جوراب پسرانه جدید

جوراب پسرانه جدید جوراب پسرانه عموما در نوع ساده، ورزشی، مچی، زانویی، بلند و همچنین کالج تولید می گردد که عموما کارایی مختلفی براساس نوع طرح را دارا می باشد از این رو خریداران می کوشند با آشنایی از طرح های موجود، بتوانند محصول موردنظر خود را متناسب با نوع مورد مصرف انتخاب و تهیه نمایند. عموما در تولید این محصول و طراحی های جدید توجه به سن افراد مصرف کننده نیز بسیار اهمیت دارد چرا که سنین کمتر از دوازده سال جزو سنین کودکی به حساب آمده و طرح جوراب افراد دارای سنین مذکور، فانتزی تر و شادتر می باشد لذا طرح های سنین بالاتر متناسب با نوع سن و استفاده ای است که فرد از این محصول خواهد کرد.

عموما طرح کالج جديدترين مدل جوراب مردانه و همچنین پسرانه بوده که با تمامی کفش های اسپرت و مجلسی استفاده می گردد لذا برای پوشش بهتر کفش های مجلسی این نوع جوراب بهره بیشتری دارد‌. عموما قسمت مچ پای جوراب بسیار پایین تر بوده که در حد پوشش کمی از پاشنه می باشد از این رو در قسمت رویی کفش مجلسی دیده نمی شود که هماهنگی استایل را به هم بریزد. این محصول در انواع‌ رنگ های تیره و روشن تولید می شود که عموما نوع تیره آن بیشترین استقبال خرید را داشته است. بیشتر مراکز تولیدی این محصول، از ارائه جديدترين طرح موردنظر غفلت نکرده تا بتوانند از بازار گرمی موردنظر جهت افزایش فروش و سوددهی خود استفاده کنند.

امروزه بافت انواع جوراب در نوع کشی و ریزبافت بوده که نخ های متفاوتی در تولید آن استفاده می گردد لذا این نوع بافت نیازمند دستگاه های جدید با تکنولوژی روز بوده تا بتوانند بافت های منظم و متراکمی را ایجاد نماید. عموما نخ های نانو نیز در تولید نوع جدید این محصول کارایی بسیاری دارد لذا بافت نخ های نانو طبیعتا با دستگاه های ساده بافت جوراب انجام پذیر نمی باشد لذا تولید جوراب های نانو در تمام مراکز تولیدی به دلیل این امر انجام نمی شود. عموما تجهیزات بافتی نانو از کشورهای خارجی وارد می گردد که هزینه بالایی جهت خرید و همچنین تعمیرات دارا می باشد.

جوراب پسرانه شیک

جوراب پسرانه شیک جوراب شیک علاوه بر مدل در رنگ نیز نمود بسیار زیبایی دارد از این رو خریداران شیک پسند برای تهیه جوراب موردنظر خود، طبیعتا با مشاهده بیشتر طرح های مربوطه و همچنین مقایسه کیفی برندهای تولیدی، خرید خود را انجام می دهند که این امر به نوبه خود زمانبر می باشد با این حال برای یافتن شیک ترین و باکیفیت ترین جوراب موردنظر بهتر است از فروشندگان ممتاز یا فعالان مربوط در این حوزه مشاوره هایی را داشت تا بتوان تشخیص بهتر و راحت تر کیفیت بالای این محصول را در نظر داشت.

عموما توجه به رنگ و طرح بافت روی جوراب می تواند کیفیت محصول را بازگو نماید. عموما رنگی بودن طرح موجود روی جوراب توسط نخ های رنگی صورت گرفته که توسط زنجیره های بسیار ریز به یکدیگر بافت خورده اند با این حال نخ های موردنظر باید دارای ثبات رنگی بوده تا در صورت شستشو رنگ موجود از بین نرفته و با داشتن کدری، طرح جوراب را ناقص نکنند. البته بعضا دیده می شود جوراب های بسیار شیک و مجلسی با یکبار پاخوری و استفاده، طرح خود را از دست داده و به اصطلاح وا می روند که در استفاده های بعدی در داخل پا بسیار شل می باشند. این امر به دلیل استفاده از نخ های نامرغوب و بافت نامتراکم بوده که طبیعتا با یکبار استفاده کیفیت محصول را از بین می برد. با توجه به مطالب بالا، عوامل خرید باید با در نظر گرفتن کیفیت نخ و بافت در کنار طرح و شیک بودن آن برای هر خریداری به سرانجام برسد لذا فقط توجه به طرح و مدل محصول طبیعتا انتخاب بهترین کیفیت برای افراد از دست می رود.

جوراب پسرانه

جوراب  پسرانه جوراب های پسرانه همانند جوراب دخترانه در طرح های مختلف فانتزی و رسمی تولید می شود. نوع رسمی این محصول دارای طرح یکدستی بوده که عموما نشان برندهای تولیدی اصیل را دارا است. با این حال هر جورابی که به صورت بافت نشان برند را داشته باشد اصل نیست ولی خریداران می کوشند با انتخاب این طرح برای مدل رسمی، شیک بودن استایل خود را تکمیل نمایند. تولیدکنندگان بسیاری برای افزایش تقاضای تولیدات خود از برندهای اصلی طرح های موجود را کپی می کنند و با مواد اولیه درجه متوسط به تولید آن می پردازند. خرید این نوع از جوراب در بازار داخلی بسیار پررونق بوده است لذا برندهای اصلی نیز در بازار فروش وجود دارند ولی به علت وارداتی بودن و هزینه بالایی که جهت ورود به کشور پرداخت نموده اند دارای قیمت تمام شده بسیار بالایی هستند که در مقایسه با قیمت نوع ایرانی، برای خریدار به هیچ وجه مقرون به صرفه نمی باشد با این حال بسیاری از افرا برندپوش بوده و خرید برندهای اصلی را به منزله بهترین خرید خود دانسته و طبیعتا با پرداخت هزینه بالای آنها نیز کنار آمده اند.

جوراب پسرانه برای سنین نوجوان و کودک باید در قسمت مچ کشسانی محکم و در عین حال منعطفی را داشته باشد. پسربچه ها طبیعتا در طول روز تحرک بالایی داشته که این امر باعث از پا درآمدن جوراب می گردد لذا با افزایش کش قسمت مچ پا می توانند فعالیت خود را داشته و از کارایی این محصول به نحو احسن استفاده نمایند. طبیعتا قسمت زیرین و کف جوراب به صورت ضخیم تر تولید می شود که پاخوری بیشتر این محصول شامل حال قسمت کف به خصوص پاشنه جوراب می گردد در صورت ضخیم و متراکم بودن بافت قسمت زیرین، ماندگاری محصول بالاتر رفته و طبیعتا موت زمان بیشتری را برای فرد مصرف کننده کار خواهد کرد.

جوراب پسرانه عروسکی

جوراب پسرانه عروسکی عموما طرح های عروسکی برای جوراب پسرانه در نگاه اول شاید تمسخرامیز باشد ولی در صورت مشاهده طرح های این محصول می توان به نیاز وجود این محصول در بین مدل های جدید و قدیم آن پی برد. جوراب های عروسکی برای نوع پسرانه از سنین نه به پایین بوده که دارای طرح کارتونی می باشد. طرح و عکس کارتون هایی که تم شخصيتی پسرانه دارد در تولید جوراب عروسکی برای این سنین استفاده می شود. طرح هایی از جمله بت من، مرد عنکبوتی و غیره که شخصیت مرد قهرمان را دارا هستند مورد توجه سنین مذکور قرار گرفته‌ و در صورت تهیه این نوع جوراب، پوشش این محصول را مشتاقانه انتخاب می کنند. این امر برای والدینی که فرزند آنها از پوشش پا توسط جوراب حذر می کند عالی و کاربردی است. تهیه طرح مورد علاقه جوراب می تواند برای آنان به منزله افزایش اشتیاق آنها برای پوشیدن جوراب باشند.

جوراب های طرح دار این محصول عموما به علت سنین پایینی که مورد استفاده قرار می دهند با بهترین کیفیت نخ تولید می گردد. بهترین کیفیت نخ همان نخ پنبه ای بوده که با عنوان نخ و پنبه شناخته می گردد. این جنس از جوراب ضدحساسیت بوده و می تواند در صورت پاخوری به مدت زمان بیشتر و تعریق کف پا، جذب عالی عرق را داشته باشند تا انگل زایی و تولید قارچ به حد کمتر خود برسد. عموما قیمت بالایی این محصول به علت خصوصیات و ویژگی هایی که دارد طبعا قابل قبول می باشد که جزو درجه کیفی عالی این محصولات قرار گرفته است.

جوراب پسرانه فانتزی

جوراب پسرانه فانتزی جوراب های فانتزی علاوه بر جوراب طرح دار، برای سنین نوزادی تا پنج، شش سالگی عالی بوده و مورد تقاضا بوده است. طرح های فانتزی پسرانه عموما دارای طرح سه بعدی نیز می باشد به صورتی که بدون پوشش کفش نیز می تواند جوراب موردنظر را پوشانده و مورد استفاده قرار داد. ضخامت این جوراب ها با داشتن طرح هایی خاص مانند گوش برای طرح خرگوش و انواع حیوانات، برای جوراب بافت ضخیمی را ایجاد می کند که برای پوشش سنین کودکی بسیار هیجان انگیز هستند. این جوراب ها با داشتن طرح های سه بعدی از مواد اولیه بیشتری برخوردار هستند لذا به این جهت هزینه تولید بیشتری را دارا بوده و قیمت تمام شده بالایی در بازار فروش دارند. عموما برندهای تولیدی معتبر و شناخته شده دست به تولید طرح های مذکور می زنند.

بعضا طرح های فانتزی از طرح های نوستالژی نیز برخوردار هستند که جدا از استقبال خود کودکان، والدین را نیز با ترغیب خرید همراه می سازند. طرح هایی مانند کیت کت، برند نوشابه کوکا کولا، استفاده از نشان برند و نام های خوراکی و پوشاک خاص که به صورت بافت روی جوراب حک شده است، طبیعتا از طرح های نوستالژی گونه و خاطره دار هستند که در زمره طرح جوراب های فانتزی قرار می گیرند.

جوراب فوتبالی پسرانه

جوراب فوتبالی پسرانه تولید جوراب فوتبالی مانند دیگر جوراب های ساده و طرحدار نبوده و طبعا تفاوت های فاحشی را در صورت بررسی دقیق تر می توان از آن دریافت کرد. جوراب فوتبالی دارای بلندی ساق بوده که تا قسمتی از زانو نیز پوشیده می باشد با این حال در قسمت ساق کشسانی بالایی در بافت مشاهده می گردد که این امر استحکام و ایستایی محصول را در پا بیشتر کرده تا در صورت بازی فوتبال و دویدن های طولانی، شل نشده و به پایین نیافتد. عموما ضخامت ساق این محصول بیشتر از کف و رویه جوراب می باشد. علت این امر ضربه پذیر بودن قسمت ساق پا در هنگام بازی بوده که با ضخامت جوراب موردنظر می توان از آسیب های سطحی به پوست این قسمت جلوگیری گردد. همچنین مطابق سلیقه فوتبالیست می تواند از جوراب فوتبالی ساق کوتاه استفاده نماید که معمولا در فصل تابستان از جوراب ساق کوتاه استفاده می کنند.

رنگ جوراب فوتبالی متنوع بوده که عموما با رنگ پوسش و لباس فوتبالی به صورت ست درنظر گرفته می شود از این رو در انتخاب رنگ و طرح می توان به صورت سفارشی نیز عمل نمود. تیم های فوتبال که به صورت رسمی فعالیت دارند برای تولید پوشاک از جمله پیراهن، شرت و جوراب به صورت سفارشی عمل نموده و طرح موردنظر خود را با در میان گذاشتن با تولیدکننده، تهیه و خریداری می نمایند.

جوراب پسرانه قیمت

جوراب پسرانه قیمت جوراب های پسرانه امروزه علاوه بر طرح خاص یادشده، در طرح های مختلفی مانند طرح شب یلدا، طرح فانتزی و کارتونی و غیره عرضه می گردد که هر یک طبیعتا متقاضیان خاصی را دارا می باشد. جوراب پسرانه جدید در مدل کالج تولید شده که با استقبال بی نهایت افراد مواجه گشته است.

قیمت این محصول با توجه به انواع مختلفی که در بالا ذکر شد غیر قابل کتمان می باشد لذا بعضا هزینه خرید جوراب های سفارشی بیشتر بوده که توسط مراکز ورزشی یا خدماتی خاص سفارش داده و تولید می گردد. این امر به صورت عمده انجام می گیرد و سفارش تکی این محصول برای تولید طرح و مدل دلخواه امکان پذیر نمی باشد.

هزینه مواد اولیه و استفاده از تجهیزات خاص تماما تعیین کننده قیمت تمام شده محصول می باشد. لذا نخ های نانو یا پشمی که با قيمت بالاتر خریداری می گردد در صورت استفاده در تولید جوراب، قیمت نهایی محصول را بالاتر می برند. طرح های عروسکی نیز که نیاز به زمان بیشتر برای تولید قسمت های برجسته یا سه بعدی دارند، در افزایش هزینه تولید تاثیرگذار می باشند. عموما مراکز تولیدی برای افزایش میزان فروش خود، فروش آنلاین را به صورت عمده و خرده ارائه نموده اند تا بتوانند قیمت کمتری را برای خریداران عمده خود درنظر گرفته و جذب مشتری را در حال و آینده ایجاد نمایند.

در این روش طرح های تولیدی در سایت آورده شده که شرایط خرید و پرداخت نیز به صورت واضح در داخل سایت ذکر شده است و خریداری در شرایط مختلف به روش آنلاین با مزایای بسیاری از جمله هزینه پایین خرید می تواند برای خریداران جلب توجه نماید. عموما مراکز تولیدی معتبر که طرح های متنوعی با کارایی متنوع دارند دست به فروش آنلاين می زنند که از سواستفاده هایی که توسط واسطه گران اعمال می گردد، کاسته شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.