جوراب ساق بلند زنانه | تولید انواع جوراب های زنانه و مردانه

جوراب ساق بلند زنانه با تنوع فوق العاده ای تولید شده؛ و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. این تنوع از جنبه های مختلفی مثل سایز، جنس و ضخامت جوراب، قابل بررسی است. به طور کلی امروزه تولید انواع جوراب زنانه و مردانه در طرح ها و مدل های گوناگون انجام می شود. انتخاب نوع جوراب تا حدودی به مناسبتی که قرار است؛ از آن استفاده کنیم؛ بستگی دارد. به عنوان مثال می توان از جوراب مجلسی زنانه یا جوراب های ورزشی نام برد.

جوراب ساق بلند زنانه | تولید انواع جوراب های زنانه و مردانه

تولید کننده انواع جوراب های مردانه و زنانه

تولید کننده انواع جوراب های مردانه و زنانهتولید انواع جوراب های مردانه، زنانه و بچه گانه از مهم ترین بخش های بازار پوشاک به شمار می رود. زیرا جوراب، پوششی است؛ که کلیه اقشار جامعه به صورت روزانه از آن استفاده می کنند.

تولید کننده جوراب اسپرت مردانه و زنانه، این محصولات را با تنوع بالایی در طرح و رنگ عرضه می کند. برخی از مراکز تولید کننده جوراب، به طراحی ارقام خاصی از این پوشاک می پردازند. به عنوان مثال می توان از تولیدی جوراب مردانه یا تولیدی جوراب نانو نام برد.
اما اغلب مراکز سازنده جوراب، به تولید اقسام گوناگون آن دست می زنند.

به طور کلی انواع جوراب مردانه و زنانه تولید شده در جهان از جنبه های زیر با هم فرق دارند:

 • جنس نخ یا الیاف به کار رفته در تولید جوراب
 • نوع بافت
 • ضخامت جوراب
 • سایز جوراب
 • زنانه، مردانه یا بچه گانه بودن
 • طرح، رنگ و مدل جوراب
 • ویژگی های خاصی مثل نانو بودن جوراب
 • موارد استفاده از جوراب (ورزشی، مجلسی، زمستانی و …)

عرضه انواع جوراب با سایزهای مختلف در بازار

عرضه انواع جوراب با سایزهای مختلف در بازارانواع جوراب با سایزهای مختلف در بازار عرضه می شود. در واقع طراحی جوراب بر اساس یک سری اندازه های استاندارد صورت می گیرد. علاوه بر سایز کلی جوراب، در بسیاری از موارد شاهد تفاوت اندازه در قسمت های مختلف آن می باشیم.

جوراب بلند زمستانی، نمونه ای از چوراب های ساق داری است؛ که کلیه قسمت های پا را به طور کامل پوشانده؛ و آن را گرم نگه می دارد. جوراب مچی مردانه نیز مثالی از جوراب هایی است؛ که ساق کوتاه تری دارند.

علت عرضه جوراب دخترانه با سایزهای متنوع این است؛ که هر فردی با توجه به سایز پای خود، بتواند؛ جوراب مناسبی را تهیه کند. البته برخی از طرح ها، ویژه اقشار خاصی مثل کودکان یا نوجوانان بوده؛ و در ابعاد کوچک تری طراحی شده اند.

برخی از مهم ترین مدل های جوراب که با سایزهای گوناگون در بازار عرضه می شوند؛ به شرح زیر هستند:

 • جوراب کالج
 • جوراب ساق کوتاه
 • جوراب ساق دار
 • جوراب سه ربع
 • جوراب یک ربع
 • جورب بالای زانو
 • جوراب ساق بلند بالای ران
 • جوراب سرپنجه
 • جوراب شلواری
 • ساق شلواری

آشنایی با مدل های مختلف جوراب زنانه

آشنایی با مدل های مختلف جوراب زنانهجوراب های زنانه نسبت به جوراب های مردانه از تنوع مدلی بیشتری برخوردار هستند. این مسئله تا حدودی بدیهی به نظر می رسد. چرا که همواره پوشاک خانم ها متنوع تر بوده است.

جهت آشنایی با مدل های مختلف جوراب زنانه، باید این محصول را از جنبه های گوناگون مورد بررسی قرار داد. از لحاظ کیفی، جوراب های زنانه ممکن است؛ دارای الیاف طبیعی یا مصنوعی باشند.

همچنین ضخامت و استحکام نخ به کار رفته در بافت جوراب، ارتباط مستقیمی با میزان مرغوبیت جوراب تولید شده دارد. میزان کشی بودن و دوام جوراب در برابر کشیدگی، مهم ترین فاکتور تعیین کننده کیفیت جوراب زنانه است.

از نظر مدل و شکل ظاهری نیز، مدل های مختلف جوراب کالج زنانه، ممکن است؛ یک یا چند مورد از حالت های زیر را داشته باشند:

 • نازک، ضخیم یا دارای ضخامت متوسط
 • مشکی، سفید یا رنگی
 • ساده یا طرح دار
 • مجلسی یا اسپرت
 • اندازه ساق جوراب
 • داشتن کفی ضخیم تر

البته جوراب زنانه طرحدار، بسیار متنوع بوده؛ و طیف گسترده ای را در بر می گیرد. به عنوان نمونه می توان از جوراب زنانه فانتزی نام برد.

مرکز فروش جوراب های ساق بلند زنانه

مرکز فروش جوراب های ساق بلند زنانهمرکز فروش جوراب های ساق بلند زنانه را می توان به عنوان بهترین منبع تهیه این اقلام، معرفی نمود.

لازم به ذکر است؛ که جوراب های ساق بلند را از نظر بلندی قسمت ساق، می توان به سه گروه زیر تقسیم نمود:

 • جوراب هایی که ساق آنها تا زیر زانو است.
 • جوراب هایی که بلندی ساق آنها حدوداً تا روی زانو می باشد.
 • جوراب هایی که ساق آنها بالاتر از زانوست.
 • جوراب های با ساق بسیار بلند تا زیر ران

در مراکز فروش جوراب زنانه ساق بلند، شاهد عرضه این جوراب ها با ضخامت و مدل های مختلف می باشیم. همچنین جوراب های بلند به نوبه خود انواع مختلفی داشته؛ و ممکن است؛ ساده، گل دار، فانتزی، مجلسی یا اسپرت باشند.

طبیعتاً قیمت فروش جوراب ساق بلند نیز دارای اختلاف قابل توجهی بوده؛ و بر اساس جنس، طرح و میزان مرغوبیت جوراب تعیین می گردد. در برخی از مراکز معتبر فروش پوشاک، شاهد پخش عمده جوراب های ساق بلند مخصوص خانم ها می باشیم. در این حالت، محصول با قیمت مناسب تری فروخته می شود.

لیست قیمت انواع جوراب زنانه در بازار

لیست قیمت انواع جوراب زنانه در بازارلیست قیمت انواع جوراب زنانه در بازار از جمله عبارت هایی است؛ که به میزان بالایی در اینترنت جستجو می شود. موارد زیادی را می توان به عنوان مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت جوراب های زنانه نام برد.

مهم ترین این عوامل به شرح زیر می باشند:

 • نوع جوراب
 • جنس جوراب
 • میزان مقاومت جوراب در برابر پارگی (طول عمر آن)
 • مدل و طرح ظاهری جوراب
 • نوع بسته بندی جوراب زنانه
 • نحوه خرید و فروش

در مورد نوع جوراب می توان به جوراب های ساق بلند، پنجه ای و مواردی از این قبیل اشاره نمود. علاوه بر این، جوراب های زنانه را از لحاظ موارد استفاده نیز به دسته های گوناگون، تقسیم می کنند.

امروزه جوراب ها، متنوع تر شده و در لیست قیمت آنها شاهد مواردی مثل قیمت جوراب دیابتی، جوراب واریس و جوراب نانو می باشیم. از طرفی قیمت جوراب عمده با قیمت خرده این محصول در بازار فرق دارد.

جهت به دست آوردن لیست قیمت روز جوراب، می توان به مراکز اصلی پخش مراجعه و یا از منابع معتبر کمک گرفت.

جدیدترین جوراب های نخی زنانه

جدیدترین جوراب های نخی زنانه جدیدترین جوراب های نخی زنانه، دارای طرح های شیک و بسیار زیبایی می باشند. این جوراب ها از فروش فوق العاده ای برخوردار گشته اند. زیرا جوراب های نخی از بهترین، راحت ترین و بهداشتی ترین پاپوش ها به شمار می روند.

جوراب نخی زنانه نیز به نوبه خود اقسام گوناگونی داشته؛ و ممکن است؛ ساق کوتاه، ساق بلند، کالجی یا مجلسی باشد. جوراب های زنانه نخی از نظر میزان کلفتی یا نازکی نیز تنوع زیادی دارند. به طور کلی جدیدترین مدل های جوراب نخی به گونه ای طراحی شده اند؛ که بتوانند؛ سلیقه های مختلف را پوشش دهند.

مهم ترین مزیت جوراب نخی نسبت به سایر پاپوش های مخصوص خانم ها، سازگاری این جوراب با پوست پا می باشد. پوشیدن چنین جورب هایی، باعث می شود؛ که پای انسان کمتر در کفش عرق کند. به خصوص برای فصل تابستان بهتر است؛ خانم ها از جوراب های نازک نخی استفاده کنند.

البته انتخاب نوع جوراب زنانه تا حد زیادی به نوع کفش و البته مکان مورد استفاده آن بستگی دارد.

خرید مستقیم انواع جوراب شلواری زنانه از تولیدی

خرید مستقیم انواع جوراب شلواری زنانه از تولیدی

این روزها استفاده از جوراب شلواری، ساق شلواری و ساپورت در میان خانم ها باب شده است. زیرا پوشش کاملی را تشکیل داده؛ و تکمیل کننده لباس های مجلسی یا اسپرت و … می باشند.

امروزه شاهد تولید انواع جوراب شلواری زنانه با طرح های شیک و خاص می باشیم. این پوشاک از مهم ترین محصولات یک تولیدی جوراب ایرانی محسوب می شوند. در واقع هر خانمی به یک یا چند دست از این گونه لباس ها (جوراب شلواری یا ساپورت) نیاز دارد.

انواع جوراب شلواری از نظر مدل و ضخامت با یکدیگر فرق داشته؛ و هر کس بنا بر نیاز و سلیقه خود می تواند؛ از میان آنها انتخاب کند. به عنوان نمونه می توان به جوراب شلواری های مجلسی، اسپرت، زمستانی و بافت اشاره کرد.

روش های مختلفی برای خرید انواع جوراب شلواری زنانه وجود دارد. فروشندگان خرده پوشاک، خرید از تولیدی را ترجیح می دهند. از طریق نمایندگی های مجاز پخش نیز می توان بهترین جوراب شلواری ها را به صورت مستقیم و با قیمت تولیدی، خریداری نمود.

فروش انواع جوراب های اسپرت زنانه

فروش انواع جوراب های اسپرت زنانهفروش جوراب مچی و ساق کوتاه زنانه به میزان قابل توجهی در بازار لباس انجام می شود. برخی از ارقام این جوراب ها با پسوند اسپرت به فروش می رسند.

وجه تسمیه جوراب های اسپرت این است؛ که بیشتر در هنگام پوشیدن کفش های ورزشی از آنها استفاده می کنند. به این ترتیب، جوراب یا اصلاً دیده نمی شود؛ یا قسمت اندکی از آن قابل دیدن است.

همانند سایر جوراب های زنانه، انواع جوراب اسپرت را نیز از نظر کیفیت جنس، طرح و مدل می توان مورد بررسی قرار داد. برخی از جوراب های مچی ضخیم برای استفاده در فصول سرد سال، مناسب بوده؛ و پا را گرم نگه می دارند؛ اما برخی دیگر ضخامت کمتری دارند.

همچنین این جوراب ها از الیاف مختلفی تهیه شده اند. از جنبه رنگ، مدل و زیبایی ظاهری نیز جوراب زنانه اسپرت، بسیار متنوع است. انتخاب این جوراب ها تا حدودی به سن افراد بستگی دارد.

به عنوان مثال می توان به خرید جوراب عروسکی برای کودکان و نوجوانان اشاره کرد. فروش انواع طرح های جوراب اسپرت زنانه در بسیاری از مغازه های عرضه پوشاک، صورت می گیرد.

خریدار جوراب های درجه یک زنانه ارزان

خریدار جوراب های درجه یک زنانه ارزانبسیار از خانم ها، خریدار جوراب های درجه یک و ارزان قیمت می باشند. در مورد مهم ترین ویژگی های یک جوراب درجه یک زنانه، باید گفت؛ که از نظر خانم ها، جوراب مرغوب، جورابی است؛ که در عین زیبایی و ظرافت، مقاوم باشد.

به این معنا که بارها بتوان از آن استفاده کرد؛ بدون آنکه دچار پارگی شود. تولیدی جوراب ارزان از جمله مراکزی است؛ که از طریق آن می توان انواع جواب درجه یک زنانه را با قیمت مناسب تهیه کرد.

علاوه بر این نمایندگی ها و مراکز اصلی پخش پوشاک نیز، منابعی برای خرید جوراب ارزان زنانه می باشند. خریداران جوراب های درجه یک زنانه را می توان به دو گروه مشتریان خرده و عمده تقسیم نمود.

هر دو گروه می توانند؛ جهت تهیه پاپوش های مورد نظر خود به تولیدی ها یا نمایندگی ها مراجعه کنند. اما به نظر می رسد؛ که ارزان قیمت بودن جوراب، برای خریداران عمده، مهم تر است. چرا که آنها قصد تهیه محصول به میزان بالا را دارند.

پرفروش ترین برندهای جوراب زنانه در بازار

پرفروش ترین برندهای جوراب زنانه در بازاربرندهای زیادی در زمینه تولید جوراب فعالیت می کنند. بنابراین نام بردن از پرفروش ترین مارک های جوراب زنانه در بازار، کار مشکلی است.

برخی از برندها، صرفاً در زمینه بافت نوع خاصی از جوراب، فعالیت می کنند. به عنوان مثال می توان به تولیدی جوراب بچه گانه اشاره نمود.
اما پرفروش ترین برندهای جوراب در بازار، انواع مدل های مردانه و زنانه را نیز تولید می کنند. 
در مورد میزان فروش انواع جوراب های زنانه باید گفت؛ که این روزها خرید جوراب واریس در بازار رواج یافته است.

البته این جوراب های خاص را بیشتر به منظور دست یافتن به سلامتی، استفاده می کنند. اغلب برندهای محبوب جوراب زنانه موجود در بازار، دارای تنوع منحصر به فردی در طرح و رنگ می باشند.

البته کیفیت جوراب نیز بسیار مهم بوده؛ و همواره مد نظر مشتریان قرار گیرد. در هنگام خرید جوراب زنانه، باید علاوه بر نقش و رنگ به جنس و کیفیت آن نیز دقت کرد.

زیرا پوشاک زیبایی که دوام چندانی نداشته باشد؛ عملاً کارآیی نخواهد داشت؛ و باعث اتلاف هزینه افراد می شود.

سفارش اینترنتی جوراب های شیشه ای زنانه

سفارش اینترنتی جوراب های شیشه ای زنانهامروزه با توجه به ورود اینترنت به زندگی کلیه اقشار جامعه، تجارت الکترنیک نیز، گسترده شده است. به این ترتیب روش های خرید و فروش کالا نیز تا حد قابل ذکری تغییر کرده است.
بدون شک پوشاک (از جمله جوراب) نیز از این قاعده مستثنی نیست. مسئله خرید جوراب مردانه و زنانه به صورت اینترنتی، بیشتر مد نظر فروشندگان خرده لباس، قرار گرفته است. زیرا این شیوه تجارت از هر لحاظ مقرون به صرفه است.

در حال حاضر سفارش اینترنتی جوراب های شیشه ای زنانه از رونق جالب توجهی برخوردار می باشد. علت این مسئله را باید در نیاز بازار و استقبال مردم از این جوراب ها جستجو نمود.

جوراب های شیشه ای زنانه، ظاهر شیک، زیبا و ظریفی داشته؛ و در عین حال استحکام قابل قبولی دارند. به همین علت مورد پسند خانم ها قرار گرفته؛ و بیشتر برای مجالس به کار می روند.
این جوراب نیز در انواع مختلف ساق بلند، ساق کوتاه با سایزهای گوناگون، تولید می شوند.

تولید انواع جوراب زنانه طرحدار و فانتزی

تولید انواع جوراب زنانه طرحدار و فانتزیخرید جوراب فانتزی و طرحدار زنانه به میزان بالایی در بازار لباس انجام می شود. چرا که طرح های زیبا و فانتزی همواره توجه خانم های جوان را به خود جلب می کنند.
به طبع این مسئله تولید انواع جوراب های طرحدار و فانتزی نیز رونق یافته است. به طوری که اکثریت قریب به اتفاق کارگاه ها و کارخانه های جوراب بافی، این مدل ها را مد نظر دارند.

تولید جوراب زنانه با استفاده از دستگاه های مختلفی صورت می گیرد. بی تردید نوع دستگاه و بافتی که ایجاد می کند؛ بر کیفیت و البته قیمت محصول تولید شده، تاثیر خواهد نهاد.
اما طراحی جوراب از لحاظ ظاهری، مسئله دیگری بوده؛ و تخصص خاص خود را می طلبد. در کنار کیفیت و دوام، شکیل بودن جوراب نیز برای اغلب خانم ها مهم است.

به همین دلیل طرح های جوراب زنانه نیز روز به روز، متنوع تر از پیش می شوند. انواع جوراب فانتزی و طرحدار زنانه را می توان مستقیماً از تولید کننده آن خریداری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.