دستکش آشپزخانه ایزی کلین باعث حساسیت کودک شش ساله شد

خانم های خانه همواره به دنبال بهترین دستکش آشپزخانه ایزی کلین و با کیفیت بالا می باشند.

دستکش آشپزخانه است که از لاستیک طبیعی یا لاستیک مصنوعی ساخته شده است.  اصطلاح لاستیک به مواد بادوام، ضد آب و الاستیک ساخته شده از لاتکس طبیعی یا مصنوعی اشاره دارد.

دستکش‌های لاستیکی می‌توانند بدون پشتیبانی (فقط لاستیکی) یا پشتیبانی شونده هدف اصلی آن محافظت از دست ها در حین انجام وظایفی است که شامل مواد شیمیایی است.

برای محافظت از دست ها در برابر مواد شوینده و امکان استفاده از آب داغ تر، می توان دستکش های لاستیکی را در حین شستن ظروف پوشید.

گاهی اوقات مراقبان از دستکش های لاستیکی در طول فرآیند تعویض پوشک استفاده می کنند تا از تماس با مواد مدفوع  ادرار کودک جلوگیری کنند.متخصصان بهداشت هنگام انجام عملیات جراحی به جای دستکش لاستیکی از دستکش های پزشکی استفاده می کنند.

دستکش

در سال 1894، ویلیام استوارت هالستد ، اولین رئیس جراحی در بیمارستان جانز هاپکینز ، دستکش لاستیکی را برای همسرش کارولین همپتون اختراع کرد، زیرا متوجه شد دستان او در اعمال جراحی روزانه که انجام می‌داد تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

از دهه 1960 از دستکش های لاستیکی خانگی برای شستن ظروف و نظافت در خانه استفاده می شود. بسیاری از طرح‌های دستکش در رنگ‌های مختلف موجود است، اما طرح‌های سنتی زرد یا صورتی با سرآستین‌های بلند هستند.

در حالی که این مدل‌ها هنوز هم محبوب‌ترین الگوهای امروزی هستند، دستکش‌هایی را می‌توان از طول مچ تا دستکش‌هایی به‌اندازه شانه تهیه کرد. حتی دستکش هایی وجود دارد که برای محافظت بیشتر به پیراهن ها و لباس های بدن وصل شده اند.

بهتر است دستکش‌های لاستیکی را با پوستی محکم بپوشید که در عین حال به دست‌ها اجازه تنفس می‌دهد، نگه داشتن اشیا و دستکاری آنها را آسان‌تر می‌کند.

کف دست ها و انگشتان معمولاً دارای یک الگوی برجسته هستند که در هنگام دست زدن به اشیاء به خوبی در دست گرفتن کمک می کند.

پوشیدن دستکش از دست ها در برابر مواد شوینده خشن و سایر محصولات پاک کننده ای که در خانه و جاهای دیگر استفاده می شود محافظت می کند.

این دستکش ها به طور سنتی توسط افرادی که در خانه نظافت می کنند استفاده می شود و در بین نظافتچی های حرفه ای و برای پاکسازی در مغازه ها، کافه ها و سایر مکان های عمومی محبوب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.