دستگاه اتوکلاو خانگی باعث دوام دندان هایتان می شود

دستگاه دستگاه اتوکلاو خانگی برای استریل کردن استفاده می شود واصلا خطر ناک نیست در مدل های عمودی، افقی و رومیزی تولید شده است.

دوره های طول عمر از دانش کلی در مورد زمان متمایز و موضوعی در زندگی یک فرد تشکیل شده است.

به عنوان مثال، دوره سپری شده در مدرسه موضوع مدرسه، یا ورود به نیروی کار موضوع کاری. دوره های عمر شروع و پایان مشخصی دارند، اما اغلب مبهم و همپوشانی دارند.

دوره های عمر شامل دانش موضوعی در مورد ویژگی های آن دوره، مانند فعالیت ها، روابط، و مکان های درگیر، و همچنین دانش زمانی در مورد طول دوره است.

اطلاعات موضوعی در این دوره‌ها می‌تواند برای گروه‌بندی آن‌ها در کنار هم تحت مضامین گسترده‌تر مورد استفاده قرار گیرد، که می‌تواند نگرش‌ها یا اهداف شخصی را منعکس کند.

به عنوان مثال، یک دوره زندگی با مضمون زمانی که کارم را از دست دادم می‌تواند در دسته‌بندی گسترده‌تر زمانی که همه چیز برای من به سراشیبی رفت یا شکست‌های جزئی در زندگی‌ام قرار گیرد.

اتو کلاو

رویدادهای عمومی بیشتر از دوره‌های عمر هستند و بازنمایی‌های منفرد از رویدادهای تکراری یا دنباله‌ای از رویدادهای مرتبط را در بر می‌گیرند.

رویدادهای عمومی به خوشه‌هایی با یک موضوع مشترک گروه‌بندی می‌شوند، به طوری که وقتی یک خاطره از یک رویداد کلی یادآوری می‌شود، یادآوری سایر رویدادهای مرتبط در حافظه را نشان می‌دهد.

این دسته از خاطرات اغلب حول موضوع دستیابی یا عدم دستیابی به اهداف شخصی شکل می گیرند.

به نظر می‌رسد خوشه‌هایی از رویدادهای عمومی که در دسته دستاوردها یا مناسبت‌های اولین بار قرار می‌گیرند، دارای وضوح خاصی هستند، مانند اولین بوسیدن یک شریک عاشقانه، یا اولین بار رفتن به یک بازی با توپ.

این خاطرات دستیابی به هدف، اطلاعات مهمی را در مورد خود منتقل می کند، مانند اینکه چگونه به راحتی می توان یک مهارت را به دست آورد، یا میزان موفقیت و شکست یک فرد در انجام وظایف خاص.

کارکرد دستوری حافظه زندگی‌نامه‌ای از تجربیات گذشته به عنوان مرجعی برای حل مشکلات فعلی و راهنمای اعمال ما در حال و آینده استفاده می‌کند.

خاطرات تجربیات شخصی و پاداش‌ها و زیان‌های مرتبط با آن‌ها را می‌توان برای ایجاد مدل‌ها یا طرح‌واره‌های موفق رفتار استفاده کرد. که می تواند در بسیاری از سناریوها اعمال شود.

در مواردی که مشکلی را نمی توان با یک طرح واره عمومی حل کرد، می توان به خاطره ای خاص تر از یک رویداد در حافظه اتوبیوگرافیک دسترسی داشت تا ایده ای از نحوه رویارویی با چالش جدید ارائه دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.