دو نیاز مهم بخش‌های بازار مراقبت‌های بهداشتی

دو نیاز مهم بخش‌های بازار مراقبت‌های بهداشتی، موانع رطوبتی و درمان‌های ضد میکروبی است. موانع رطوبتی مانع از عبور مایعات از پشت ثانویه می شوند. هنگامی که رطوبت از لایه پشتی ثانویه عبور می کند، کپک می تواند در زیر فرش گیر کند. علاوه بر از بین بردن کپک های رشد یافته در زیر فرش، جلوگیری از نفوذ رطوبت به پشتی ثانویه نیز امکان تمیز کردن آسان تر را فراهم می کند و لکه های فتیله ای را از بین می برد. در رنو تی کفی مخصوص به کار رفته است.

قیمت روفرشی کشدار زد آب رنگ آمیزی پشت فیتیله ای چیزی است که پس از تمیز کردن نشت اتفاق می افتد در حالی که یک مانع رطوبت وجود ندارد. بدون مانع رطوبت، مایع درون و زیر پشتی ثانویه محبوس می شود. هنگامی که فرش را تمیز می کنید، فقط سطح فرش را تمیز می کنید، بنابراین مایع می تواند توسط الیاف فرش دوباره جذب شود. شبیه روغنی است که از فتیله شمع عبور می کند، جایی که رنگ آمیزی پشت فیتیله ای نام خود را دارد.

همچنین در روبالشتی درمان ضد میکروبی نیز در کاربردهای مراقبت های بهداشتی بسیار مهم است. برای اینکه فرش تجاری برای مراقبت های بهداشتی موثر باشد، باید AATCC 174 را پاس کند. این تست اطمینان می دهد که فرش می تواند از رشد قارچ و باکتری جلوگیری کند.

ملاحظات دیگر برای مراقبت های بهداشتی عبارتند از: مقاومت در برابر لکه ها، تحرک غلتک، سهولت نگهداری، توانایی تمیز کردن موثر فرش، توانایی فرش برای مقاومت در برابر ترافیک سنگین پا و ایجاد راحتی در زیر پا. همچنین سگ نگهبان برای حفظ ایمنی بیشتر استفاده میشود.

 • منابع:
  1. How to Choose a Commercial Carpet Backing System
 • تبلیغات: 
  1. تاریخچه پرفراز و نشیب مجسمه دکوری
  2. باغداران جدید همگی به فکر تهیه رب انار می باشند
  3. افزودنی جدید به نام رب انار
  4. اتصالات اساسی را تنها به لوله بسپارید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.