سنگ مرمریت چرمی گلدان های خود را زیبا کنید

سنگها و سنگ مرمریت چرمی نیز مانند سایر مصالح ساختمانی دارای ویژگی های خاص خود است که آن را به سنگی منحصربفرد تبدیل کرده و دارای مزایا و معایبی است که در استفاده از آن باید به آن اشاره کنید.

سنگ های تزئینی باید با دقت بیشتری استفاده شوند. سنگ مرمر از جمله سنگ هایی است که سختی کمتری نسبت به سایر سنگ ها دارد و سختی آن با سنگ هایی مانند گرانیت قابل مقایسه نیست.

از طرفی این میزان سختی را می توان عامل مثبتی در فرآیند پولیش دانست. اما از طرف دیگر آن سنگ مرمر را نمی توان در مناطق خاصی استفاده کرد.

 به عنوان مثال، استفاده از سنگ مرمر به عنوان کفپوش در محله های شلوغ عاقلانه نیست. زیرا در دراز مدت باعث از هم پاشیدگی و زوال آن می شود و زیبایی آن را از بین می برد.

سنگ

سنگ مرمر را نمی توان به عنوان مقاوم ترین سنگ در برابر عوامل جوی و عوامل طبیعی طبقه بندی کرد.

 حداقل در شرایط آب و هوایی سخت نباید انتظار زیادی از این سنگ ظریف داشت. انقباض و انبساط طولانی مدت می تواند به سنگ مرمر آسیب برساند.

نور شدید همچنین می تواند به مرمر در نور طولانی مدت خورشید آسیب برساند، به خصوص در محله هایی که دائماً در مجاورت شرایط آب و هوایی شدید قرار دارند.

سنگ مرمر را یکی از سنگ های طبیعی می دانند که طی سالیان متمادی بر اثر فشار و حرارت بسیار زیاد زیر زمین تولید شده و به شکل فوق العاده کنونی استخراج می شود.

و ذکر شده که یکی از ویژگی های متمایز سنگ مرمر این است که هر تکه ای از آن از نظر شکل، رنگ، کیفیت و منشأ و همچنین کاربردهای متعدد آن در دکوراسیون بیرونی و فضای داخلی خانه با دیگری متفاوت است که زیبایی لوکسی به خانه می بخشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.