قیمت جوراب واریس | بزرگترین تولید کننده جوراب های طبی

جوراب واریس یکی از انواع جوراب های طبی است که توسط بیماران برای درمان و پیشگیری از واریس مورد استفاده قرار می گیرد. انواع جوراب واریس توسط برندهای مختلف خارجی و داخلی تولید می شود که بیماران می توانند با توجه به نیاز خود آنها را خریداری کنند. قیمت جوراب واریس به کیفیت و مرغوبیت آن بستگی دارد و بزرگترین تولید کنندگان جوراب دخترانه طبی در کشور، با استفاده از متریال های با کیفیت و استفاده از دستگاه های پیشرفته صنعتی و همگام با دانش پزشکی روز دنیا؛ انواع این لوازم پرکاربرد را تولید و روانه بازار مصرفی می نمایند.

قیمت جوراب واریس | بزرگترین تولید کننده جوراب های طبی

مرکز فروش انواع جوراب های طبی در تهران

مرکز فروش انواع جوراب های طبی در تهرانمراکز فروش انواع جوراب های طبی در تهران و شهرستان ها به صورت آنلاین و حضوری مشغول به فعالیت هستند. خرید انواع این ملزومات پزشکی پرکاربرد به صورت اینترنتی دارای مزایای بسیاری است که از جمله آنها می توان موارد ذیل را نام برد:

 • تنوع بالای محصولات از نظر کیفیت و برند
 • امکان کسب مشاوره رایگان آنلاین و تلفنی و کسب اطلاع و آگاهی از انواع تولیدات ارائه شده
 • امکان استعلام قیمت به روز انواع کالاهای ارائه شده
 • تضمین کیفیت کالاها و تولیدات در معرض فروش 
 • امکان مطالعه جزئیات کامل تولیدات ارائه شده
 • ارسال سریع و بدون وقفه محصولات خریداری شده

بزرگترین تولید کننده جوراب های طبی در ایران

بزرگترین تولید کننده جوراب های طبی در ایرانایران از جمله کشور های تولید کننده انواع جوراب طبی است. شرکت های مختلفی در ایران وجود دارد که تجهیزات پزشکی و از جمله انواع جوراب های طبی را تولید می کنند. شهرهای تولید کننده انواع جوراب در کشور متعدد هستند. بزرگترین شرکت های تولید کننده انواع جوراب های طبی در ایران در  شهرهای تهران، کرج، تبریز، یزد و مشهد مستقر هستند.

شرکت های تولید کننده انواع جوراب کالج پزشکی، با به کارگیری بهترین متریال های مرغوب و با کیفیت، استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته صنعتی و با تکیه بر دانش و فناوری روز دنیا، انواع مختلف این محصول را تولید می نمایند.

معرفی مدل های مختلف جوراب های طبی

معرفی مدل های مختلف جوراب های طبی

برای معرفی مدل های مختلف جوراب های طبی می توان به مهم ترین مدل های این جوراب های پر کاربرد اشاره نمود:

جوراب واریس: این نوع جوراب طبی همانطور که از اسم آن پیداست توسط بیمارانی مورد استفاده قرار می گیرد که دچار بیماری واریس شده اند. عملکرد این جوراب به این گونه است که پاها را تحت فشار قرار می دهد تا جریان خون به سمت بالا برود و بدین ترتیب جریان خون را بهبود می بخشد، درد ساق پا و تورم را کاهش می دهد و از لخته شدن خون جلوگیری می کند.

جوراب ضد آمبولی: جوراب ضد آمبولی در مقیاس و طول های مختلفی تولید می شود که بیماران متناسب با نیاز خود آنها را خریداری می کنند. استفاده از جوراب ضد آمبولی توسط بیمارانی صورت می گیرد که استراحت مطلق برای آنها تجویز شده است. این جوراب برای پیشگیری از ترموآمبولی وریدی طراحی شده است. در واقع این جوراب دیابتی از لخته شدن خون جلوگیری می کند.

جوراب دیابت: این جوراب برای درمان بیماران دیابتی است تا ورم کردن پا را کاهش دهد. عملکرد این جوراب به این صورت است که رطوبت را کنترل می کند و ابتلا به عفونت قارچی را کاهش می دهد و ویژگی بسیار مهم آن این است که از زخم پا محافظت می کند زیرا مراقبت از پوست برای بیماران دیابتی بسیار مهم است. جوراب های دیابت در سایزهای مختلفی تولید می شوند تا افراد بتوانند با توجه به نیاز خود آن را تهیه کنند.

مشخصات انواع جوراب های واریس

مشخصات انواع جوراب های واریسجوراب های واریس با توجه به فاکتورهای ذیل به انواع گوناگونی تقسیم می شوند:

 • از نظر درمانی و غیردرمانی بودن
 • از نظر پوشش دهی
 • از نظر کلاس فشار

از نظر درمانی و غیردرمانی بودن: جوراب های غیر درمانی فشار کمتری را نسبت به جورابهای درمانی به اندام وارد می کنند، کاربرد این نوع جوراب ها برای پیشگیری از ابتلا به واریس و از بین بردن خستگی روزانه است. جوراب مچی درمانی همان طور که از اسم آنها پیداست برای درمان واریس به کار می روند.

از نظر پوشش دهی: این نوع جوراب به میزان پوشش دهی جوراب مربوط می شود که میزان آن طبق نظر پزشک متخصص تعیین می شود. انواع جوراب زنانه واریس و همچنین مردانه از نظر پوشش دهی به شرح زیر است:

 • جوراب واریس تا انتهای کشاله ران و تک پا
 • جوراب واریس شلواری مخصوص بانوان باردار
 • جوراب واریس شلواری
 • جوراب واریس از کف پا تا انتهای کشاله ران
 • جوراب واریس از کف پا تا نیمه ران
 • جوراب واریس از کف پا تا زیر زانو

از نظر کلاس فشار: در مورد میزان فشار جوراب های واریسی می توان گفت مناسب ترین نوع آن جورابی است که سیستم فشاری آن تدریجی باشد. در این نوع جوراب بیشترین میزان فشار به اندامی وارد می شود که کمترین فاصله را تا قلب دارد. علت وجود سیستم فشار در جوراب های واریسی تسهیل گردش خون در اندام و جریان خون از انتهای اندام ها به سمت قلب است.

 

عرضه جوراب واریس با بهترین کیفیت

عرضه جوراب واریس با بهترین کیفیت

جوراب واریس با کیفیت باید گردش خون در رگ ها را بهبود ببخشد و نکته دیگر در مورد کیفیت آن سایز مناسب و دقیق آن است. محصولی که دو مورد ذکر شده را داشته باشد می توان از کیفیت آن اطمینان حاصل نمود.

جوراب واریس با کیفیت های مختلفی توسط برندهای مختلف در جهان تولید می شود و در اختیار بیماران قرار می گیرد. کشور ما در خاورمیانه یکی از بهترین تولیدکنندگان انواع جوراب های واریس است که این محصول را با کیفیتی بالا تولید می نمایند. عرضه جوراب واریس با بهترین کیفیت توسط مراکز ذیل صورت می پذیرد:

 • نمایندگی های مجاز شرکت ها و برندهای تولیدی جوراب ارزان پزشکی و تولیدی جوراب بچه گانه
 • مراکز بازرگانی و واردات و صادرات
 • فروشگاه های تخصصی عرضه انواع البسه و پوشاک طبی و پزشکی
 • داروخانه ها
 • مارکت های آنلاین فعال در حوزه فروش و خرید جوراب زنانه و طبی

انواع جوراب های طبی دارای کاربردهای مفید و مختلفی هستند و امروزه توسط برندها و شرکت های معتبر با رعایت تمام نکات اصولی و پزشکی تولید و روانه بازار مصرفی می گردند.

راهنمای خرید بهترین جوراب های واریس

راهنمای خرید بهترین جوراب های واریس برای برخی عزیزان این سوال مطرح است که ویژگی جوراب واریس با کیفیت چیست؟ به عنوان راهنمای خرید بهترین جوراب های واریس نکات ذیل را مد نظر داشته باشید:

 1.  بهترین جوراب واریس جورابی است که بتواند
  حداقل فشار 30 میلیمتر جیوه را بر روی رگها اعمال کند. این میزان فشار باعث
  کاهش قطر رگ و مانع ماندن خون در آنها می شود در واقع جوراب باید فشار
  استانداردی را بر اندام ها وارد کند.
 2. نکته حائز اهمیت دیگر در مورد
  جوراب واریس با کیفیت این است که فشار آن باید کاهشی باشد به این معنی که
  فشار اعمال شده در مچ پا باید در بیشترین میزان باشد و هر چه به سمت ران
  بالا می رود از میزان فشار آن کاسته شود، به طور مثال اگر میزان فشار جوراب
  20 تا 30 میلیمتر باشد 30 میلیمتر آن به مچ پا وارد شود و 20 میلیمتر در
  انتهایی ترین قسمت جوراب اعمال شود.

آشنایی با عملکرد جوراب واریس

آشنایی با عملکرد جوراب واریسآشنایی با عملکرد جواب های واریس موجب می گردد ما بدون دغدغه این محصول را خریداری نماییم. جوراب واریس از ابتدایی ترین راه درمان برای مقابله با واریس است که با بالا بردن گردش خون، بیماری واریس را درمان می کند. در واقع می توان گفت جوراب واریس جریان خون را به گردش می اندازد و در بازگشت خون به قلب کمک می کنند.

جوراب های واریس جریان خون را از پایین پاها به سمت بالا هدایت می کنند همچنین این جوراب ها به رگ ها فشار وارد می کنند و جریان خون را تسهیل می کنند، این کار سرعت جریان خون را بالا می برد و همچنین جریان خون به سمت قلب را آسان تر می بخشد، این کار خون تازه دارای اکسیژن را روانه قلب می کند و جایگزین خون های قدیمی می شود.

عملکرد دیگر جوراب واریس این است که خون را در جهت خلاف جاذبه زمین به سمت قلب حرکت می دهد این امر سبب می شود که برگشت خون به سمت پایین در رگ ها مشکل شود و ایجاد رگهای واریسی را کم می کند.

لیست قیمت انواع جوراب های طبی

لیست قیمت انواع جوراب های طبیقیمت جوراب های طبی در سال های اخیر مانند سایر محصولات همواره روندی صعودی داشته و قیمت انواع جوراب های طبی مانند قیمت جوراب زنانه با جوراب مردانه متفاوت است.

اما نکته قابل ذکر در مورد قیمت جوراب طبی این است که امروزه قیمت آن هر چند ساعت یکبار به روز می شود. قیمت این جوراب ها اعم از برند داخلی و خارجی مانند هر محصول دیگری تحت تاثیر کیفیت و مرغوبیت آنهاست. امروزه خرید جوراب ایرانی برای خریداران به صرفه تر خواهد بود.

لیست قیمت انواع جوراب های طبی در بازار به روش های متعددی قابل استعلام است که مهمترین آنها روش های ذیل می باشند :

 • مراجعه حضوری به فروشگاه های مستقر در سطح بازارهای محلی و استعلام قیمت فروش جوراب های مختلف مانند قیمت فروش جوراب نوزادی
 • استعلام  قیمت جوراب عمده و جزئی به روش تلفنی از طریق نمایندگی های کارخانجات تولیدی جوراب ایرانی
 • کسب اطلاع از قیمت انواع محصولات مانند قیمت جوراب دیابتی به روش آنلاین از مراکز اینترنتی فروشگاهی

 

فروش اینترنتی انواع جوراب طبی در کشور

فروش اینترنتی انواع جوراب طبی در کشورفروش انواع جوراب طبی اعم از فروش جوراب زنانه و مردانه و خرید جوراب فانتزی در برندها مختلف با کیفیت و قیمت های متفاوت به صورت اینترنتی نیز صورت می گیرد.  این فروشگاه های اینترنتی خرید و فروش جوراب های طبی را برای فروشندگان و خریداران سهولت می بخشند.

در فروشگاه های اینترنتی خرید انواع جوراب طبی اعم از جوراب ساق بلند، جوراب فانتزی زنانه، جوراب فانتزی مردانه و جوراب دیابتی ارزان امکان پذیر است. علاوه بر خرید انواع جوراب طبی از فروشگاه های اینترنتی خرید جوراب کفشی و سایر جوراب ها نیز امکان پذیر است.

مزیت خرید جوراب واریس و سایر جوراب ها طبی برای خریداران علاوه بر خرید آسان کردن خرید، این امکان را به خریداران می دهد که اطلاعات مربوط به انواع جوراب های طبی را به راحتی از طریق این فروشگاه ها به دست آورند در واقع با خرید از سایت های اینترنتی دیگر نیاز نیست که افراد برای آگاهی یافتن از کیفیت و قیمت انواع جوراب طبی مراجعه حضوری به فروشگاه های لوازم پزشکی داشته باشند.

ارسال جوراب های واریس به سراسر کشور

ارسال جوراب های واریس به سراسر کشورارسال جوراب های واریس به سراسر کشور توسط جوراب فروشی آنلاین که انواع جوراب های طبی و از جمله جوراب واریس و جوراب دیابتی  را به مصرف کنندگان عرضه می کند صورت می گیرد.

این فروشگاه های اینترنتی علاوه بر برندهای داخلی برندهای خارجی را نیز در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد و با توجه به اینکه خریداران جوراب واریس اغلب افراد بیمار هستند بیشتر ترجیح میدهند که خرید خود را از فروشگاه های آنلاین انجام دهند و این فروشگاه ها به خاطر سهولتی که در امر خرید برای خریداران به وجود می آورند همواره مورد توجه خریداران هستند.

همچنین اگر خریداران عزیز درباره انواع این جوراب ها و کارایی آنها دارای اطلاعات دقیقی نباشند، کارشناسانِ مارکت های آنلاین با صبر و دانش بالا به صورت آنلاین به خریداران عزیز مشاوره ارائه می دهند و امکان خرید مناسبی را برای تمامی هموطنان فراهم می آورند.

بزرگترین عمده فروشی جوراب طبی در ایران

بزرگترین عمده فروشی جوراب طبی در ایرانشرکت های بسیاری در ایران وجود دارد که انواع جوراب طبی را تولید می کنند هر کدام از این شرکت ها نمایندگی خاص خود را دارند که محصولات آنها و از جمله جوراب های طبی را به فروش می رسانند.

بزرگترین عمده فروشی های انواع جوراب های واریس و جوراب های پزشکی به دو روش زیر مشغول به فعالیت در شهرها و استان های مختلف هستند:

 • روش حضوری: عمده فروشی های مستقر در سطح بازارهای بورس لوازم پزشکی و فروشگاه های عرضه عمده انواع تجهیزات و البسه پزشکی
 • روش آنلاین: مارکت های فروشگاهی معتبر و مجازی که به صورت آنلاین فروش عمده جوراب و عرضه انواع جوراب پزشکی را عهده دار هستند و بهترین محصولات را ارائه می نمایند.

مهم ترین فروشگاه های فروش و عرضه عمده جوراب طبی در ایران در تهران قرار دارد که انواع جوراب طبی را در برندهای مختلف خارجی و داخلی را در اختیار خریداران قرار می دهد.

خرید مستقیم جوراب های طبی از تولید کننده

خرید مستقیم جوراب های طبی از تولید کنندهجورابهای طبی را مانند هر محصول دیگری می توان به صورت مستقیم از تولیدکنندگان تهیه کرد. این جوراب ها به صورت مستقیم از مراکزی که به صورت مستقیم با برندهای سازنده در ارتباط هستند، برای بیماران بسیار به صرفه تر خواهد بود زیرا قیمت فروش جوراب های طبی توسط فروشگاه های متفرقه نسبت به قیمت کارخانه ها بیشتر خواهد بود.

بنابراین هنگامی که خریداران جوراب های طبی را به صورت مستقیم از تولیدکننده ها خریداری می کنند جوراب ها را با قیمت کارخانه خریداری می کنند و قیمت کمتری را پرداخت می کنند.

خرید مستقیم جورابهای طبی از تولیدکننده، اغلب توسط کسانی صورت می گیرد که دارای بیماری هایی چون واریس و یا مشکل ایجاد لخته خون در بدن مواجه هستند و نیاز مکرر به پوشیدن این جوراب ها دارند. بهترین مراکز برای خرید مستقیم این جوراب های پزشکی مراکز ذیل هستند:

 1. نمایندگی های مجاز شرکت ها و برندهای تولید کننده انواع ملزومات پزشکی
 2. مارکت های آنلاین فعال در حوزه فروش و عرضه انواع جوراب واریس و جوراب های طبی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.