کیسه زباله سنین باعث مرگ دختر جوانی شد

نایلون یا کیسه زباله سنین یک کیسه یکبار مصرف است که برای نگهداری زباله های جامد استفاده می شود.

این کیسه ها برای پوشش داخل ظروف زباله برای جلوگیری از نشت زباله به داخل ظروف مفید هستند. این روزها بیشتر کیسه ها از پلاستیک ساخته می شوند و معمولاً سیاه رنگ هستند.

کیسه های پلاستیکی روشی راحت و بهداشتی برای رسیدگی به زباله ها هستند و به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند.

کیسه های زباله پلاستیکی بسیار سبک وزن هستند و به ویژه برای زباله های نامرتب یا مرطوب مفید هستند، همانطور که اغلب در مورد زباله های مواد غذایی صدق می کنند، و همچنین برای بسته بندی زباله ها برای کاهش بو مفید هستند.

ما اغلب از کیسه های پلاستیکی برای پوشاندن ظروف یا سطل های زباله استفاده می کنیم. این امر با جلوگیری از تماس ظرف با زباله به بهداشتی نگه داشتن ظرف کمک می کند.

کیسه

پس از پر شدن کیسه در ظرف با زباله، می توان کیسه را به سمت بالا کشیده و بسته کرد تا تماس با زباله کاهش یابد.

در یک برنامه ویژه در تلویزیون CBC، کیسه های زباله سبز در رتبه 36 در میان 50 اختراع برتر کانادا قرار گرفت. همچنین کیسه های پلاستیکی سیاه و سفید در آمریکا معرفی شدند.

کیسه های پلاستیکی را می توان با محتویات آن در تاسیسات مناسب تبدیل زباله به انرژی سوزاند. در حفاظت بهداشتی پایدار و مناسب در نظر گرفته می شود. برخی از آنها را می توان در بسته های خاص حل کرد.r_bord

کیسه های خرید پلاستیکی که در تعداد زیادی در سراسر جهان تولید می شوند، محل های دفن زباله را پر می کنند و برای صدها سال بدون تجزیه باقی می مانند.

به طور تصادفی پرتاب می شود و در سواحل، خیابان ها، باغ های عمومی، چمن ها و جنگل های ما پخش می شود.در اینجا حقایقی در مورد مصرف، مضرات و راه های کاهش آن آورده شده است.

تصور زندگی بدون کیسه های پلاستیکی سخت است. یکی از پرمصرف ترین اقلام مصرفی روی زمین است، وزن سبک، هزینه کم و مقاومت در برابر آب آن را برای حمل مواد غذایی، پوشاک و سایر خریدها بسیار مناسب کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.